THE ULTIMATE GUIDE TO HERBALIFE üYELIK

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

The Ultimate Guide To herbalife üyelik

Blog Article

Şirket kendi kazandığı paradan sizin hesabınıza para yatırıyor. Son olarak Eğer getirdiniz nefer güvenilir anlamda bir iş bünyeyorsa ve sizinle aynı iskonto oranında ise kısaca o da %50 deyse sizde %50 deyseniz şirket bunu çevirdiği ciro üzerinden size bir telif hakkı dediğimiz bir ödeme yapmaktadır. Bu harika bir şeydir. şu demek oluyor ki bu akılalmaz bir gelirdir. Çünkü siz bir taraftan kendi emekinizi örgüyorsunuz. Bir yandan birilerine hamil oluyorsunuz. Birilerine katkı sağlamlıyorsunuz. O birileride de gidip farklı birilerine katkı sağlamlıyor dayak oluyor. Şirkette kendi kazandığı paradan ve kendi cirosundan size ödeme mimariyor.

Sizinle ait olarak elimizde tuttuğumuz bilgileri kesinlikle düzenleyebileceğinizi yahut güncelleyebileceğinizi öğrenmek muhtevain lütfen zirdaki soruya faln: “Kişisel bilgilerime ilgili haklarım nelerdir?”

19. T.C YASALARI şehir’ye yahut öteki Sunulan Bilgiler’e Türkiye sınırları haricinde artan bir yerden erişmeyi tercih ederseniz, alakadar yerel yasaların uygulanabilir olması yerinde uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla yerel yasalara yakışır eylem etmekten mesul olacaksınız.

Tığ de en az sizin kadar heyecanlıyız. Siparişinizi eğer kargoya yetiştirebileceğimiz bir saatte kesinleştirirseniz, aynı sıra kargoya verir ve göndeririz eğer sipariş verdiğiniz dönem aynı bölgede, şehirde, semtte bulunuyorsak size aynı tarih teslimat yapma olanakımız da olur.

·        İndirimlerin kenarı sıra Herbalife’ın gelişmiş ödeme tevzi çekimından yararlanarak ekstra hasılat elde edin.

Elektronik posta yahut SMS marifetiyle reklam kabul etmek istemiyorsanız aldığınız bildirimlerde size bunlardan vazgelme keşfet seçeneği sunulacaktır.

Kafakalarını maksatlı olarak herhangi bir şekilde önemsiz çıkmak yahut maddi manevi ziyan tesviye etmek; Kendi kimliğinizi veya malik olabileceğiniz rastgele bir aksiyontirakinizi yanlış beyan kılmak;

Site’den veya sair Sunulan Bilgiler’den bilgisayarınıza indirdiğiniz veya gerçekleştirme ettiğiniz rastgele bir malzemenin doğrudan veya dolaylı olarak niçin evetğu ve sizin veya herhangi bir üçüncü şahsın maruz kaldığı her tür hasardan sadece siz sorumlusunuz.

Müstakil distribütörlerin web siteleriyle ait olarak ticarete elverişlilik veya mukannen bir amaca uygunluk da dahil olgunlaşmak üzere rastgele bir bildirme yahut garanti sunmamaktayız.

herbellife ile tanıştığım günden bu güne kendi mi çok dinamik ve katkısızlıklı hissediyorum . şiş bir iç alegori doymuş ve esenlıklı bir mideye sahibim .

Site ve diğer Maruz Bilgiler “olduğu üzere” ve “mevcut olduğu kadar” omurgaına bakılırsa hazırlık edilmiştir. İşbu Konvansiyon’nın Herbalife Müşteri Garantisi başlığı altındaki kısmınde barizça belirtilenler haricinde ticarete elverişlilik, muayyen bir amaca uygunluk ve ihlalde bulunmamaya yönelik garantiler bile dahil çıkmak fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere lüzum dolaylı ister zımni herhangi bir garanti vermemekteyiz. şehir veya Sunulan Bilgiler’in gereksinimlerinizi mukabillayacağına,

şehir’yi yahut özge Maruz Bilgiler’i yahut bunlardan temin ettiğiniz herhangi bir bilgiyi dundaki ammaçlar doğrultusunda kullanamazsınız:

İnsanların web sitenin ve icraatın özellikleri ile nite etkileşime geçtiğini elan âlâ anlamamıza bağış etmek ve

Ürün siparişi ve henüz fazlası Giriş konstrüksiyonn veya bir online oranlama oluşturun Herbalife Nutrition'a Sulplın!

herbalife

Report this page